Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

Hometzp
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Tydzień z przedsiębiorczością

Zapraszamy do udziału w II edycji projektu „Tydzień z przedsiębiorczością”

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy oraz Fundacja Youth Business Poland zaprasza mieszkańców Ursynowa do wzięcia udziału w II edycji projektu 

„Tydzień z przedsiębiorczością”.

 Jeżeli masz pomysł na firmę i nie wiesz od czego zacząć, to ten projekt jest właśnie dla Ciebie. Zgłoś swój udział już dziś.

 

Każdy uczestnik projektu weźmie udział w trzydniowych warsztatach biznesowych, na których zdobędzie wiedzę potrzebną do stworzenia i rozwoju modelu biznesowego swojej firmy oraz w dwóch indywidualnych konsultacjach z mentorem, które będą dodatkowym wsparciem w realizacji założonych celów i strategii własnego biznesu. 

 

Warsztaty odbędą się między 17 a 21 października 2016 r. 

w godzinach popołudniowych w siedzibie Ośrodka.

Spotkania z mentorem będą ustalane indywidualnie, jedna godzina planowana jest przed warsztatami biznesowymi, druga godzina w listopadzie 2016 r.

 

Aby wziąć udział w projekcie należy wypełnić formularz, klikając na poniższy adres lub kopiując go do przeglądarki internetowej:

 https://goo.gl/forms/JCi4Oea0qRRDRiGr2

 

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 26.09.2016 r.

O wynikach rekrutacji zostaną Państwo poinformowani do 30.09.2016 r.

Więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonu: 22 545 91 70, 500 833 146, 518 729 586.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

 

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Projekt „Tydzień z przedsiębiorczością” jest odpowiedzią na zgłoszone potrzeby mieszkańców Ursynowa,  które ujawniły się podczas realizacji w 2015 r. seminarium pt. „Przygotuj się na sukces”. Z ankiet przeprowadzonych wśród osób biorących udział w seminarium wynikło, że najbardziej interesującym tematem był temat - własny biznes.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy we współpracy z fundacją Youth Business Poland, wspierającą przedsiębiorców w zakładaniu i rozwijaniu własnego biznesu, zorganizował w dniach 18-22.04.2016 r. „Tydzień z przedsiębiorczością”.

W ramach projektu zaplanowane zostały następujące aktywności:

Seminarium, a w ramach niego prelekcje na temat:

1) Przedsiębiorczość wewnętrzna-jak skutecznie rozwijać firmę;

2) Od czego zacząć swój biznes - ABC modeli biznesowych;

3) Dobre praktyki rozwoju firmy i możliwe formy wsparcia oraz program;

4) Wsparcie w starcie, w ramach którego można uzyskać dofinansowanie na rozwój firmy.

Do wygłoszenia prelekcji zostały zaproszone osoby od wielu lat związane z obszarem biznesu i przedsiębiorczości: p. Grzegorz Albrecht - doradca i strateg biznesowy, p. Witold Buraczyński -doradca biznesowy i menedżer, p. Adrian Migoń - prezes zarządu Youth Business Poland oraz p. Mateusz Andrzejewski - ekspert z Banku Gospodarstwa Krajowego.

- Warsztaty biznesowe dla dwóch 15 - osobowych grup, mające pomóc uczestnikom w stworzeniu i doprecyzowaniu wizji swojego przedsiębiorstwa i zbudowaniu konkretnego modelu biznesowego oraz strategii działania, a także określeniu koncepcji siebie jako przedsiębiorcy.

- Indywidualny  mentoring. Mentor, posiłkując się posiadaną wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem w obszarze prowadzenia biznesu, pomaga w dopracowaniu pomysłów startującym w świecie biznesu przedsiębiorcom.

 

 

 

Termin realizacji: 01 lutego - 31 grudnia 2016 r.

 

Informacje dodatkowe: Zespół Rozwoju Zawodowego i Zespół Projektowy,  tel. 22 545 91 70, kom. 500 833 146, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00

 

Partner projektu:

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

 

 

Free business joomla templates