Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeProjektyWarsztaty psychologiczno-aktywizacyjne
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

„Warsztaty psychologiczno – aktywizacyjne”.

Celem głównym projektu jest przeciwdziałanie wykluczeniu zawodowemu osób bezrobotnych oraz poszukujących pracy, korzystających z pomocy Ośrodka. Pomoc tym osobom polega 

na udzieleniu specjalistycznego wsparcia oraz przekazaniu wiedzy dotyczącej funkcjonowania na rynku pracy oraz planowaniu własnej kariery zawodowej. 

Projekt będzie realizowany w dwóch blokach:  

1. bloku zajęć psychologicznych, dzięki którym rozwiną swoje kompetencje psychospołeczne, m.in. komunikację, autoprezentację, radzenie sobie ze stresem 

i konfliktami;

2. warsztatach aktywizacyjnych, których głównymi tematami będą m.in.: rozwój kompetencji osobistych, aktywne poszukiwanie pracy, tworzenie dokumentów aplikacyjnych, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, zarządzanie czasem.

Udział w projekcie kończy się stworzeniem szczegółowego planu ścieżki rozwojowej. Podstawowym elementem pracy jest praca w grupie, dzięki czemu uczestnicy mogą wzajemnie wspierać się w pokonywaniu przeszkód związanych z funkcjonowaniem na rynku pracy. Po zakończeniu projektu uczestnicy będą mogli, stosownie do swoich oczekiwań, korzystać z pomocy i wsparcia pracowników Zespołu Rozwoju Zawodowego w ramach ich bieżącej pracy. Spotkania odbywają się w formie cyklicznych zajęć raz na kwartał. 

 

Termin realizacji: 1 marca - 15 grudnia 2014 r. 

Informacje dodatkowe: Zespół Rozwoju Zawodowego, tel. 500  833 146, 

od poniedziałku do piątku w godz. 8 – 16.

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

 

 

Free business joomla templates