Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Informacje o projekcie

Projekt „Be leader in English – bądź nim i Ty” realizowany jest w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał Ludzki Priorytet IX. Rozwój wykształcenia w regionach, Działanie 9.6. Upowszechnienie uczenia się dorosłych, 9.6.2. Podwyższanie kompetencji osób dorosłych w zakresie ICT i znajomości języków obcych.

Celem projektu jest zmniejszenie bariery w posługiwaniu się językiem angielskim u 60 osób, w tym 45 kobiet i 15 mężczyzn, mieszkańców Warszawy w szczególności dzielnicy Ursynów.

Realizacja projektu będzie przebiegała od 1.01.2014 r. do 30.06.2015 r.

Odbiorcy projektu wezmą udział w 4 semestralnym kursie języka angielskiego – general english, konwersacjach i egzaminie zewnętrznym. Egzamin umożliwi uzyskanie certyfikatu TELC (The European Language Certificate) na poziomie A i/lub B.

TELC jest systemem egzaminów językowych stworzonych w oparciu o Common European Framework of Reference czyli Europejski System Opisu Kształcenia Językowego i można go zdawać na różnych poziomach zaawansowania od A1 do C1.

Szczegółowe zasady rekrutacji i uczestnictwa w projekcie określa regulamin dostępny
w zakładce DOKUMENTY DO POBRANIA.

 

 

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates