Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Drugi semestr kursu języka angielskiego

Szanowni Państwo,

30 sierpnia br. rozpoczął się drugi semestr kursu języka angielskiego. 5 grup jest już po pierwszych zajęciach nowego semestru. Ostatnia grupa rozpocznie naukę po przerwie wakacyjnej w przyszłym tygodniu.

W związku z rezygnacją 2 osób z kursu poszukujemy osoby chętne do udziału w projekcie – mężczyznę z wykształceniem nie wyższym niż średnie z bardzo niską znajomością języka angielskiego (podstawy) oraz kobietę z średnio/niską znajomością języka angielskiego. Regulamin uczestnictwa w projekcie wraz z innymi dokumentami można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce dokumenty do pobrania. Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem telefonu 22 545 91 70.

 

Koordynator projektu
Beata Kanarska

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates