Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeProjektyProjekt MOST
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Projekt MOST

Projekt Most – grupa wsparcia dla rodzin osób z zaburzeniami psychicznymi. Celem grupy jest przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu, kształtowanie właściwej postawy wobec dyskryminacji osób z doświadczeniem psychozy i ich rodzin. W pracy uczestnikami nacisk kładziemy w szczególności na psychoedukację, zdobywanie  pogłębianie wiedzy zaburzeniach psychicznych, obniżanie poziomu lęku i sposób komunikacji z członkami grupy oraz integrację. Wybieramy się wspólnie do kina i teatru.

Grupa funkcjonuje w formule otwartej. Spotkania odbywają się 2 razy w miesiącu, w poniedziałki, w godzinach 17.30-19.30. Grupę współprowadzą – dr.n.med. Tomasz Szafrański, specjalista pracy z rodziną Magdalena Masalska, pracownik socjalny Magdalena Ułanowicz.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

 

 

Free business joomla templates