Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeProjektyBe leader in English - bądź nim i Ty
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Be leader in English - bądź nim i Ty

Informacja o egzaminie

Szanowni Państwo,

Przed nami ostatni miesiąc zajęć z języka angielskiego oraz indywidualnych konwersacji. W pierwszym tygodniu maja 2015 r. szkoła językowa przeprowadzi egzamin TELC na poziomie A2 i B2. Osoby, które zadadzą egzamin osiągną pełen poziom kompetencji na poziomie A lub B. Egzamin TELC będzie się składał z części pisemnej (test i list) i ustnej, a na wyniki będziemy musieli poczekać od 5 do 10 tygodni od daty egzaminu. Testy wraz z raportem z wypowiedzi pisemnej i ustnej przesyłane są do Frankfurtu nad Menem i tam są sprawdzane.

 

Koordynator projektu
Beata Kanarska

 

Wznowienie kursów i dodatkowy nabór

Szanowni Państwo,

7 stycznia 2015 r. rozpoczęliśmy zajęcia na kursie języka angielskiego po przerwie świąteczno-noworocznej. To już połowa III semestru, wielkimi krokami zbliżamy się do egzaminu dlatego życzę słuchaczom dużo siły, otwartego umysłu i lekkości w przyswajaniu języka.

Chciałabym również poinformować, że zwolniło się jedno miejsce na kursie w grupie, która będzie podchodziła do egzaminu na poziomie A2. Zajęcia odbywają się we wtorki i w czwartki o godzinie 17.00. Poszukujemy na wolne miejsce kobiety z wykształceniem nie wyższym niż średnie, która zna język angielski na poziomie podstawowym. Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 22 545 91 70.

 

Koordynator projektu
Beata Kanarska

 

 

"Be leader in English - bądź nim i Ty" - Życzenia.

Szanowni Państwo,
Z okazji zbliżających się Świąt życzymy Państwu ciepła, radości i spokoju a w Nowym Roku realizacji planów i nowych dobrych wyzwań.
Uczestnikom projektu dodatkowo życzymy zdania egzaminu z języka angielskiego i przypominamy, że pierwsze zajęcia po przerwie świąteczno-noworocznej ruszają 7 stycznia 2015 r.

Koordynator projektu
Beata Kanarska

Kurs angielskiego trwa!

Szanowni Państwo,

Od 23 września znów mamy komplet uczestników projektu. 

Jesteśmy w połowie drugiego semestru kursu i z dnia na dzień umiejętności odbiorców projektu w posługiwaniu się językiem angielskim są coraz większe, o czym świadczą dobre rezultaty z testów przeprowadzanych przez lektorów. 

Życzę naszym uczestnikom dużo wytrwałości i zapału do nauki, szczególnie na ten zbliżający się jesienny czas.

Koordynator projektu
Beata Kanarska

 

Aktualizacja Regulaminu i uczestnictwa w projekcie

Informujemy, że został zaktualizowany Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie "Be leader in English - bądź nim i Ty" poprzez zmianę zapisu ust. 15 w § 3. Osoby zainteresowane prosimy o zapoznawanie się z dokumentem w zakładce Dokumenty do pobrania.

 

Strona 1 z 4

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

 

 

Free business joomla templates