Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeProjekty
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

"Odważni Przełamują Stereotypy" - aktualizacja czerwiec

W okresie kwiecień – maj prowadzona była diagnoza uczestników i uczestniczek projektu. Brali oni udział w spotkaniach indywidualnych i grupowych z psychologiem, coachami i pracownikiem socjalnym. Na podstawie przeprowadzonych rozmów i obserwacji została stworzona indywidualna ścieżka reintegracji dla każdego Uczestnika. Ostatnim etapem diagnozy było podpisanie kontraktów socjalnych.

W najbliższym czasie zaplanowane zostały warsztaty dotyczące wyrównywania szans płci oraz niedyskryminacji, których celem jest uświadamianie o stereotypach dotyczących płci i częstej dyskryminacji związanej z tym obszarem, a także o dyskryminacji dotyczących osób z niepełnosprawnościami, wyznawców innych religii, innych narodowości itp.  

Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem dodatkowych informacji na temat projektu zapraszamy do Biura Projektu w Ośrodku Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy przy ul. J. Cybisa 6 lub kontakt telefoniczny: 22 545 91 71, 518 729 586.

Koordynator Projektu
Beata Kanarska

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

 

 

Free business joomla templates