Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeProjekty
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Zakończenie realizacji projektu "Be leader in English - bądź nim i Ty"

W dniu 30 czerwca 2015 r. Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy zakończył realizację projektu "Be leader in English - bądź nim i Ty".

Projekt zakończył się wielkim sukcesem dla 53 osób, które zdały egzamin i uzyskały certyfikat TELC na pełnym poziomie A lub B. Pragniemy poinformować. że jedna z uczestniczek projektu uzyskała wynik 100/100 punktów!

Wszystkim serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że dzięki znajomości języka angielskiego otworzą się przed Państwem nowe możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.

Wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji projektu serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli zaprosić Państwa do korzystania z kolejnych projektów współfinansowanych z Unii Europejskiej.

 

Koordynator projektu: Beata Kanarska

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

 

 

Free business joomla templates