Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Konferencja podsumowująca realizację projektu systemowego

W dniu 18 czerwca 2015 r. w Multikinie odbyła się konferencja podsumowująca realizację projektu systemowego „Dobra marka – OPS Ursynów budzi do życia” za lata 2008-2015. Projekt był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu m.st. Warszawy.

W konferencji udział wzięli przedstawiciele Urzędu Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, Rady Dzielnicy Ursynów, Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, Biura Pomocy i Projektów Społecznych Urzędu m.st. Warszawy, warszawskich ośrodków pomocy społecznej, organizacji pozarządowych oraz uczestnicy projektu z różnych edycji. 

Podczas konferencji zaprezentowano najważniejsze informacje o prowadzonych działaniach w projekcie i osiągniętych rezultatach, a także kosztach realizacji projektu i indywidualnych szkoleniach, w których brali udział uczestnicy. Został wyświetlony film dokumentujący działania projektowe w poszczególnych latach. Ponadto Pani Anna Jankowska-Bichta z Biura Pomocy i Projektów Społecznych Urzędu m.st. Warszawy przedstawiła najważniejsze informacje dotyczące nowego okresu programowania funduszy unijnych na lata 2014-2020. 

Wynikiem projektu była publikacja, która w syntetyczny sposób prezentuje najistotniejsze informacje dotyczące realizacji projektu. Publikacja jest dostępna na naszej stronie.

 

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates