Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeProjektyDobra Marka - Aktualności Sierpień 2014
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Podsumowanie projektu dla młodzieży "Aktywny rozwój V"

W dniu 11 grudnia 2014 r. odbyło się spotkanie podsumowujące projekt dla młodzieży "Aktywny rozwój V", realizowany przez Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy. Spotkanie odbyło się w siedzibie Ośrodka przy ul. J. Cybisa 7. 

W spotkaniu udział wzięli: zastępca Dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej Pani Stefania Wódka, Kierownik Działu Pomocy Specjalistycznej Pani Beata Oliwa, przedstawiciele firm współpracujących z Ośrodkiem w ramach realizacji projektu - Pan Bartosz Gagucki z Grupy Reagowania Antykryzysowego GRAK, Pan Maciej Michniewicz z Akademii Rocka, Pan Piotr Malinowski z Klubu Sportowego Piaseczno oraz młodzież biorąca udział w projekcie i reprezentanci rodziców. Spotkanie poprowadziły pracownice Zespołu Rozwoju Zawodowego realizującego projekt „Aktywny rozwój V” - Magdalena Kozłowska, Agata Kuszewska i Katarzyna Leszczyńska, przy wsparciu opiekuna grupy, Pana Waldemara Rejch.

Spotkanie rozpoczęła prezentacja multimedialna, na której można było zobaczyć fotograficzną relację działań realizowanych podczas trwania projektu. Następnie głos zabrali zaproszeni goście -przedstawiciele firm, opowiadając o ofercie kierowanej do młodzieży i zachęcając do rozwoju osobistego i bycia aktywnym. Wrażeniami z udziału w szkoleniach i spotkaniach grupowych podzieliła się ze zgromadzonymi trójka beneficjentów projektu.

Punktem finałowym spotkania było wręczenie przez Zastępcę Dyrektora Ośrodka, Panią Stefanię Wódkę, dyplomów ukończenia projektu oraz upominków dla uczestników projektu. Dodatkowymi wyróżnieniami zostali uhonorowani najbardziej aktywni uczestnicy. Spotkanie zakończyło się smacznym poczęstunkiem i rozmowami w kameralnej atmosferze.

Projekt „Aktywny rozwój” jest realizowany od 6 lat. Bierze w nim udział młodzież w wieku 14-19 lat. Działania ukierunkowane są na wspieranie i motywowanie młodych ludzi do odkrywania własnego potencjału, rozwijanie posiadanych zdolności i podejmowanie przemyślanych decyzji dotyczących wyboru drogi zawodowej i osobistej, a także podnoszenie umiejętności intra- i interpersonalnych. Te cele realizowane są poprzez możliwość rozmów z doradcami zawodowymi i psychologiem, udział w indywidualnie dobranych kursach, warsztatach psycho-edukacyjnych, spotkaniach kulturalnych i aktywnościach sportowych.

Zainteresowanych dalszymi informacjami dotyczącymi projektu „Aktywny rozwój” zapraszamy do kontaktu:

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy
Zespół Rozwoju Zawodowego
ul. J. Cybisa 6, 02-784 Warszawa
tel.:22/545 91 70, 500 833 146
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates