Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Projekt dla młodzieży "Aktywny rozwój V"

Z radością informujemy, iż rozpoczęły się już kursy i szkolenia dla młodzieży uczestniczącej w projekcie "Aktywny Rozwój V". Odbył się już kurs fotografii i grafiki komputerowej, trwają kursy: rysunku, kucharza, gry na gitarze, kick boxingu, a w pierwszych dniach października odbędą się kursy językowe oraz kurs stylizacji paznokci.

Jednocześnie młodzież korzysta z dodatkowych atrakcji. Odbyły się już dwa spotkania w ramach warsztatów kulinarnych, podczas ostatniego młodzież uczyła się przygotowywania sushi.

Uczestnicy projektu mają możliwość spróbowania swoich umiejętności sportowych na strzelnicy, paintballu, czy kręglach. Cyklicznie odbywają się warsztaty grupowe organizowane przez pracowników Zespołu Rozwoju Zawodoweg poruszające problematykę asertywności, komunikacji, radzenia sobie w sytuacjach konfliktowych.

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates