Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Dobra Marka - Aktualności Lipiec 2014

Działania realizowane w ramach projektu w lipcu: Zrealizowano  7 godzin indywidualnych konsultacji psychologicznych i 15 godzin terapii psychologicznej. Uczestnicy mogą również korzystać ze wsparcia doradcy zawodowego oraz prawnika. Rozpoczęły się kursy zawodowe: "Kucharz", prawo jazdy kat. "C", "Księgowość - od podstaw do samodzielnej księgowej z obsługą programu Symfonia", "Opiekunka dziecięca", kurs kosmetyczny. Zakończyły się kursy "Rejestratorka medyczna", "Pracownik administracyjno-biurowy z obsługą komputera i urządzeń biurowych", "Skuteczny sprzedawca z zastosowaniem technik efektywnej sprzedaży oraz obsługa komputera i kasy fiskalnej", a także szkolenie z zakresu HR. W dniu 16.07.2014 r. odbyło się spotkanie grupy samopomocowej uczestników projektu, które miało charakter warsztatowo-integracyjny. W spotkaniu udział wzięło 18 osób. Na bieżąco prowadzone są kontrole kursów i szkoleń zawodowych. W sierpniu rozpoczną się kolejne kursy i szkolenia zawodowe.

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates