Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Dobra Marka - Aktualności

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy rozpoczął realizację VII edycji projektu "Dobra marka – OPS Ursynów budzi do życia" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet VII Promocja integracji społecznej Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej. W projekcie, w bieżącym roku udział weźmie 40 osób, korzystających ze świadczeń pomocy społecznej, w wieku aktywności zawodowej. Uczestnikiem projektu może być osoba bezrobotna, nieaktywna zawodowa lub zatrudniona. Celem projektu jest zwiększenie aktywności zawodowej i społecznej u osób objętych wsparciem. W styczniu odbędzie się rekrutacja do projektu systemowego. Na podstawie analizy dokumentów oraz rozmów z pracownikami socjalnymi zostaną wyłonione – wstępna lista 40 odbiorców projektu oraz lista rezerwowa. Zostaną również przeprowadzone indywidualne spotkania z potencjalnymi uczestnikami projektu. Każdy uczestnik projektu będzie mógł skorzystać z następujących form wsparcia: konsultacji z psychologiem i doradcą zawodowym, warsztatów umiejętności społecznych oraz aktywnego poszukiwania pracy, kursów i szkoleń zawodowych. Bieżąca edycja projektu realizowana będzie do 31.12.2014 r.

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates