Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

Wiadomość
 • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

  Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

  Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

  You have declined cookies. This decision can be reversed.

Zakończenie projektu SMART Senior


W dniu 23 maja 2013 roku odbyło się spotkanie podsumowujące realizację projektu partnerskiego smartSENIOR. W spotkaniu udział wzięli uczestnicy projektu a także zaproszeni goście: przedstawiciel Centrum Komunikacji Społecznej – Pani Anna Fomicz oraz pracownik Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Dzielnicy Ursynów – Pani Monika Skulimowska. Zarówno Dyrektor Ośrodka – Pan Marek Pawlęga jak i Zarząd Fundacji na Rzecz Kobiet JA KOBIETA – Pani Hanna Nowakowska i Pani Halina Potocka, podkreślali znaczącą rolę partnerstwa pomiędzy Ośrodkiem a Fundacją. Na zakończenie spotkania uczestnicy dzielili się swoimi wrażeniami z projektu, zwłaszcza dotyczącymi poznawania smartfonów i tabletów.
W ramach projektu realizowanego w okresie listopad 2012 r. – czerwiec 2013 r. zostały zrealizowane następujące działania:

 • szkolenie komputerowe,
 • spotkania grupowe dotyczące wykorzystywania nowoczesnych technologii takich jak: smartfony i tablety,
 • spotkania grupowe dotyczące bankowości i oszczędzania,
 • spotkania indywidualne i grupowe z prawnikiem i psychologiem.

Projekt „smartSENIOR” jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2012-2013.

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates