Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Kontynuacja projektu smartSENIOR

Kontynuacja projektu smartSENIOR

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy wraz z Fundacją na Rzecz Kobiet JA KOBIETA kontynuuje w 2013 roku realizację projektu„smartSENIOR”. Zakończyły się spotkania edukacyjne dotyczące obsługi smartfonów i tabletów. Obecnie odbywają się indywidualne konsultacje psychologiczne oraz spotkania grupowe z psychologiem. 

Działania te przyczyniają się do zmniejszenia wykluczenia osób powyżej 60 r. ż. związanego z wykorzystaniem w codziennym życiu nowoczesnych technologii informacyjnych. W najbliższym czasie odbędą się także grupowe spotkania z prawnikiem.
Przypomnijmy, że w 2012 roku poza wsparciem psychologiczno – prawnym odbyły się także warsztaty komputerowe, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

Projekt „smartSENIOR” jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Projekt jest realizowany w ramach Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2012-2013.  


Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates