Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Spotkanie kończące projekt „Aktywny rozwój II”

W dniu 16 grudnia 2011 r. odbyło się „mikołajkowe” spotkanie podsumowujące projekt dla młodzieży „Aktywny rozwój II”, w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy ul. Cybisa 7.

 

W spotkaniu wzięły udział 22 osoby, w tym: Przewodnicząca Komisji Budżetu i Finansów oraz Wiceprzewodnicząca Komisji Zdrowia, Polityki Społecznej i Pomocy Rodzinie – P. Ewa Halina Cygańska, z-ca Dyrektora Ośrodka – P. Stefania Wódka, Kierownik Działu Pomocy Specjalistycznej – P. Beata Oliwa, pracownicy Zespołu ds. Osób Bezrobotnych i Zespołu Rozwoju Zawodowego  oraz beneficjenci projektu.
Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji multimedialnej, przedstawiającej działania podejmowane w ramach realizacji projektu. Następnie odbyła się króciutka dyskusja na temat doświadczeń, wrażeń oraz opinii związanych z realizacją oraz uczestnictwem w projekcie, w której brali udział jego beneficjenci oraz zaproszeni goście.
Punktem kulminacyjnym było dokonane przez Przewodniczącą Komisji Budżetu i Finansów oraz Wiceprzewodniczącą Komisji Zdrowia, Polityki Społecznej i Pomocy Rodzinie – P. Ewę Halinę Cygańską i z- cę Dyrektora Ośrodka - Panią Stefanię Wódka wręczenie dyplomów uczestnictwa w projekcie oraz upominków. Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem.

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates