Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualnościŚwięto Edukacji Narodowej w Dziennym Domu Pomocy
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Święto Edukacji Narodowej w Dziennym Domu Pomocy

 

W poniedziałek 15 października 2018 r. w ramach projektu: "Aktywny Senior - II edycja" - zadanie pod nazwą "Z pamiętnika Babci, Dziadka" realizowanego w Dziennym Domu Pomocy  Społecznej  Dzielnicy Ursynów z okazji Święta Edukacji Narodowej, seniorzy rozwiązywali test z muzyki.

Tego szczególnego dnia uczestnicy   Dziennego Domu, wystylizowani na uczniów,  znów zasiedli do szkolnych ławek i punktualnie o godzinie 11.00 przystąpili do rozwiązywania testu. Składał się on z szesnastu pytań, dotyczących wiedzy z zakresu znajomości instrumentów muzycznych, polskich kompozytorów, nut oraz ogólnej wiedzy z zakresu muzyki rozrywkowej. Uczestnicy z dużym zaangażowaniem rozwiązywali test i z niecierpliwością oczekiwali na ogłoszenie wyników.   

Bardzo dziękujemy uczestnikom Dziennego Domu za wspaniałą atmosferę i czynny udział w obchodach Święta Edukacji Narodowej. 

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates