Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualnościPrzygotowania wielkanocne w Środowiskowym Domu
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Lipiec w Środowiskowym Domu

Upalne lato nie zniechęciło uczestników ŚDS do podejmowania kolejnych wyzwań i organizowania różnego rodzaju przedsięwzięć. Lipiec w ŚDS przebiegał w atmosferze rozwoju twórczości artystyczno – kulturalnej.

Na zajęciach z arteterapii osoby zainteresowane miały możliwość zapoznania się z nową techniką tworzenia jaką jest linoryt. Połączenie tej sztuki plastycznej z elementami terapii przyniosło bardzo dobre efekty, a powstałe w tym zakresie prace ozdobiły pracownię plastyczną placówki i stały się inspiracją do podjęcia działalności artystycznej dla tych, którzy z pewną dozą nieśmiałości podchodzą do swoich uzdolnień plastycznych.

Nie poprzestając na linorycie uczestnicy 25 lipca wybrali się również na plener malarski nad Świder. Tam na piaszczystej plaży, wśród szumu traw i wody powstały szkice ukazujące piękno okolicy, z których obecnie tworzone są akrylowe obrazy.

Działalność artystyczna nie przysłoniła jednak uczestnikom udziału w innych, istotnych przedsięwzięciach. Uczestnicy w dniu 19.08.2018 w ramach Filmoterapii udali się do Multikina na Ursynowie by obejrzeć film pt. Kuba Guzik.  

Poza udziałem w zajęciach prowadzonych w ramach harmonogramu pracy uczestnicy przygotowywali się również do projektu przygotowywanego przez zaprzyjaźniony ŚDS                z Ursusa, który to organizuje międzyośrodkowe dyktando.

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

 

 

Free business joomla templates