Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualnościPrzygotowania wielkanocne w Środowiskowym Domu
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Kwiecień w Środowiskowym Domu

Kwiecień w Środowiskowym Domu Samopomocy w Dzielnicy Ursynów upłynął w sposób ciekawy i inspirujący. Poza ramową ofertą, którą realizuje placówka na co dzień, uczestnicy postanowili powitać wiosnę spacerując po naszej dzielnicy. To było inspiracją do tworzenia wiosennych zaproszeń na organizowany  w maju Konkurs Literacki. 

Pachnące zielenią i pełne nadziei zaproszenia dla gości już wkrótce będą przypominały o zbliżającej się uroczystości.  Konkurs Literacki to okazja do zaprezentowania twórczości literackiej uczestników Środowiskowych Domów Samopomocy z województwa mazowieckiego. Uczestnicy pomimo wielu obowiązków związanych z przygotowaniem konkursu, znaleźli czas na to, by realizować również Projekt Filmoterapii. W ramach tego projektu wybrali się do kina na wyjątkowo ujmujący film „ Cudowny chłopak”.  

W dniu 24.04.2018 r. do odbycia wirtualnej podróży do Japonii, w ramach kolejnej edycji projektu „Poznaj świat wszystkimi zmysłami” zaprosił uczestników Zastępca Burmistrza Antoni Pomianowski, który opowiedział o „Kraju kwitnącej wiśni” oczyma Polaka i Europejczyka mieszkającego wśród Japończyków. Zarówno opowieści, dokumentacja fotograficzna podróży, jak i  nauka origami były dla uczestników bardzo ciekawym doświadczeniem. 

W dniu 19.04.2018 r. udało się skorzystać z  kolejnego spotkania z mistrzem stylu Pak hok Kung-fu 3 doan. – Arturem Dybcio, który doskonalił  umiejętności uczestników w zakresie samoobrony. 

Przed uczestnikami kolejny pracowity i pełen wyzwań miesiąc, a relacja już w czerwcu.

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

 

 

Free business joomla templates