Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualnościWarsztaty międzypokoleniowe z przedszkolakami
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Bal karnawałowy na Wilanowie

 

Karnawał to okres niekończącej się zabawy i wielkiego świętowania. Właśnie z tego powodu  w  czwartek,  08   lutego   br.,  uczestnicy   Dziennego  Domu  Pomocy  Społecznej  z Ursynowa wzięli udział w balu  karnawałowym  zorganizowanym  przez  Dzienny  Dom  dla Osób Starszych w Wilanowie. Tematem przewodnim balu były kapelusze. Seniorzy zaprezentowali się w różnych nakryciach głowy, które zdobiły ich piękne kreacje. 

 

Uczestniczka ursynowskiego Dziennego Domu - Pani Genowefa Orzechowska, zdobyła tytuł Królowej Balu 2018, za najładniej zatańczony taniec. Pani Genowefie serdecznie gratulujemy. 

Oprawę muzyczną zapewniła znana warszawska seniorka – D.J. Wika, która swoją charyzmą, pogodą ducha i wspaniałym poczuciem humoru porwała wszystkich do tańca. Seniorzy bawili się wyśmienicie.

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates