Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualnościWarsztaty międzypokoleniowe z przedszkolakami
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Uczestnicy ŚDS na wystawie prac malarki Marii Anto

 

W dniu 10 stycznia br. uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy mieli przyjemność obcowania z dziełami sztuki polskiej malarki Marii Anto. Prace artystki zostały wystawione  w Narodowej Galerii Sztuki – Zachęcie.

Wystawa spotkała się z dużym zainteresowaniem, zawierała 60 prac : portretów indywidualnych i zbiorowych, zwierząt, scen alegorycznych i krajobrazów. Wartością dodaną samej wizyty w Zachęcie była możliwość udziału również w równoległej wystawie ormiańskiego artysty Sarkisa, który w swych dziełach przedstawia nową wizję sztuki współczesnej. Zestawienie klasycznego malarstwa z bardzo nowoczesną sztuką było dla wszystkich  ciekawym doświadczeniem. Było to pierwsze w tym roku  bezpośrednie spotkanie ze sztuką, na kolejne uczestnicy czekają z niecierpliwością.

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates