Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualnościKonkurs kapeluszy
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Wolontariusze w teatrze "Komedia"

25 listopada ośmioosobowa grupa wolontariuszy działających na rzecz Ośrodka udała się do teatru „Komedia” na spektakl komediowy „Napad na bank”. Aktorzy profesjonale odegrali swoje role. Grane przez nich postacie rozbawiły publiczność i wprawiły ją w dobry nastrój. Spotkanie z wolontariuszami pozwoliło na wspólne przeżywanie sztuki. W przerwie znaleźli czas na wymianę doświadczeń z pracy na rzecz podopiecznych Ośrodka. Wspólne wyjście wzmocniło też poczucie przynależności oraz motywacji do dalszego działania na rzecz innych. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim wolontariuszom, którzy wspólnie z nami zgodzili się spędzić trochę swojego wolnego czasu a ponieważ było to ostatnie wyjście do teatru zaplanowane na 2017 rok pragniemy podziękować wszystkim wolontariuszom, którzy w roku bieżącym razem z nami chodzili do teatru oraz uczestniczyli w zorganizowanych dla nich szkoleniach.

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates