Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualności
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Spotkanie z seniorami na płaszczyźnie wolontariatu

W dniach od 21.11.2017 do 06.12.2017 r. odbyły się trzy spotkania z seniorami w Natolińskim Ośrodku Kultury przy ul. Na Uboczu 3 w Warszawie. 

Celem spotkań było zaprezentowanie działalności Ośrodka Pomocy Społecznej ze szczególnym uwzględnieniem działań wolontarystycznych. 

Na podstawie wcześniej przygotowanego plakatu przedstawiono główne grupy osób, którym udzielana jest pomoc w ramach wolontariatu. Omówiono również formalnoprawne zagadnienia związane z pełnieniem wolontariatu. Zachęcono seniorów do podjęcia współpracy z Ośrodkiem. 

Na koniec spotkania przekazano ulotki oraz drobne prezenty w formie odblasków z danymi teleadresowymi wolontariatu w OPS. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim seniorom oraz prezesom Klubu Seniora „Wrzos”, Koła Terenowego nr 26 Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów oraz Koła Ursynowskiego Komitetu Pomocy Społecznej za umożliwienie i udział w spotkaniu. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates