Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualnościWarsztaty międzypokoleniowe z przedszkolakami
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Warsztaty międzypokoleniowe z przedszkolakami

W środę 15 listopada 2017 r. uczestnicy Dziennego Domu Pomocy Społecznej wspólnie z dziećmi z Przedszkola nr 55, przy ul. J. Cybisa 1 uczestniczyli w warsztatach artystycznych. Seniorzy Dziennego Domu oraz przedszkolaki własnoręcznie wykonali jesienny obrazek z kolorowego kartonu, papieru i krepiny. Dzieci z dużym zaangażowaniem wycinały przygotowane wcześniej przez seniorów elementy, potrzebne do wykonania pracy, oraz z dużym zapałem przyklekjały je na kolorowy karton, tworząc tym samym ciekawe, jesienne kompozycje.   

Składamy serdeczne podziękowania pracownikom Przedszkola nr 55, przy ul. J. Cybisa oraz przedszkolakom za stworzenie miłej i twórczej atmosfery podczas spotkania.  

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates