Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualnościKonkurs kapeluszy
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Wolontariusze w teatrze "Capitol"

W sobotni wieczór  30.09.2017 r. miało miejsce wspólne wyjście wolontariuszy działających na rzecz Ośrodka do teatru „Capitol” na spektakl komediowy „Klub mężusiów”. Ta zabawna satyra ukazywała różnice w podejściu kobiet i mężczyzn do narzuconych przez społeczeństwo ról, sposobów rozwiązywania problemów, spędzania wolnego czasu oraz postrzeganiu i reakcjach na różne sytuacje życiowe.

Gwiazdorska obsada, dialogi pełne humoru przeplatane ponadczasowymi przebojami to przepis na dobrą zabawę. Spotkanie w gronie wolontariuszy pozwoliło nie tylko miło spędzić czas ale również wymienić się doświadczeniami, wzmocnić poczucie przynależności oraz motywacji do dalszego działania na rzecz innych. Pragniemy serdecznie podziękować wolontariuszkom, które wspólnie z nami zgodziły się spędzić trochę swojego wolnego czasu w „męskim świecie”.

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates