Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualnościWarsztaty międzypokoleniowe z przedszkolakami
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

"Piknik Wolontariuszy"

W ostatnią sobotę - dnia 24.06.2017 r. na ogrodzie Ośrodka odbył się piknik z udziałem wolontariuszy, ich rodzin oraz przyjaciół. Pomimo niekorzystnych prognoz - pogoda dopisała.

Wolontariusze miło spędzili czas we własnym towarzystwie, skorzystali z okazji do wymiany doświadczeń, zachęt oraz wymienili pomysły na nowe działania. Wspólnemu spędzaniu czasu towarzyszyły gry i zabawy na powietrzu oraz przekąski z grilla, za  przygotowanie których dziękujemy Agnieszce i Pawłowi.

Przy tej okazji serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom współpracującym z Ośrodkiem. Wasz czas, umiejętności, otwartość na potrzeby innych oraz zaangażowanie jest ogromnym wsparciem dla nas i naszych podopiecznych. Mamy nadzieję, że będziecie nas wspierać jeszcze przez długi czas.

 

Jednocześnie zachęcamy każdego, kto  chciałby oddać cząstkę siebie innym, do nawiązania kontaktu z koordynatorami wolontariatu OPS Ursynów. 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates