Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualnościWarsztaty międzypokoleniowe z przedszkolakami
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Wizyta zagranicznych gości w Ośrodku Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów 11.05.2017 r.

W dniu 11 maja 2017 r. w Ośrodku Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów, odbyło się spotkanie gości przebywających w Polsce w ramach europejskiego projektu: „Key Tutors'', w którym, z ramienia Polski,  bierze udział Fundacja Agencji Służby Społecznej z siedzibą w  Warszawie.

Gośćmi byli dyrektorzy i menadżerowie instytucji zajmujących się różnorodnymi problemami społecznymi. Byli to przedstawiciele następujących instytucji : Iriv Conseil oraz Familles Rurales Federation Regionale des Pays de la Loire z Francji, Instituto para el Fomento del Desarollo y la Formation z Hiszpanii, Skudutiskio Akademija z Litwy oraz  University of Applied Sciences z Finlandii. Celem spotkania było przedstawienie działalności instytucji pomocy społecznej w Polsce.

 Dyrektor Ośrodka - Pan Marek Pawlęga wraz z kadrą kierowniczą, zaprezentował  główne obszary działań Ośrodka Pomocy Społecznej z wyszczególnieniem tych, które są skierowane  na rzecz osób ze środowisk defaworyzowanych i marginaliowanych. Goście zapoznali się również z ofertą Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Dziennego Domu Pomocy Społecznej.

Przedstawiciele Fundacji ASS, którzy są organizatorami pobytu gości z Europy w Polsce oraz sami uczestnicy spotkania, wyrazili swoje zadowolenia z przyjęcia na terenie Ursynowa oraz z otrzymanych informacji nt. działań Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynówna rzecz osób korzystających z pomocy społecznej.

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates