Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualnościKonkurs kapeluszy
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Prace społecznie użyteczne

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy od 2012 r. organizuje i finansuje prace społecznie użyteczne dla osób bezrobotnych bez prawa do zasiłku korzystających ze świadczeń z pomocy społecznej. Prace mogą być wykonywane w instytucjach działających na rzecz społeczności lokalnej, tj.: domach kultury, bibliotekach, szkołach, żłobkach, przedszkolach itp. Prace społecznie użyteczne mają stwarzać warunki powrotu na rynek pracy osobom bezrobotnym, kształtować aktywne postawy oraz przywracać zdolność pełnienia ról społecznych i zawodowych.  W roku bieżącym prace społecznie użyteczne są realizowane w bibliotekach na terenie Ursynowa.

Organizacja i finansowanie prac społecznie użytecznych odbywa się zgodnie z art. 73a ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2016 r. poz. 645, z późn. zm.).

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates