Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualnościKonkurs kapeluszy
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

28.02.2017 r. Wiktoriański bal karnawałowy w Dziennym Domu Pomocy Społecznej

Karnawał to okres niekończącej się zabawy i wielkiego świętowania. Właśnie z tego powodu we wtorek 28 lutego br., w Dziennym Domu Pomocy Społecznej przy ul. J. Cybisa 7, odbył się bal karnawałowy. W tym roku w balu uczestniczyli też Pan Marek Pawlęga-dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów, Pani Stefania Wódka- zastępca dyrektora oraz goście z Dziennego Domu dla Osób Starszych z Dzielnicy Wilanów. Uczestnicy balu mieli okazję zaprezentować siebie w swoich wytwornych strojach w stylu wiktoriańskim, będących w modzie w latach 1830 - 1901. Wśród uczestników balu królowały stroje w tonacji bordo i czerni. Panie dobierały nakrycia głowy do koloru sukni i dodatków. Panowie wystąpili w eleganckich garniturach, czarnych lub bordowych muszkach, co sprawiło, że elegancją dorównywali partnerkom.

Ubrania w epoce wiktoriańskiej nadawały damskiej sylwetce całkiem nowe kształty. Charakter wiktoriańskiej mody oddawały kapelusze bogato zdobione piórami i kokardami, suknie z wywornych tkanin oraz biżuteria. Mężczyźni nosili dwurzędowe surduty. Dominował przepych, piękne wyszywane wzory, za dodatki wybierano kapelusze i rękawiczki.

Tegoroczny bal karnawałowy rozpoczął się polonezem, w wykonaniu wszystkich uczestników oraz zaproszonych gości. Po raz kolejny seniorzy pokazali, że są świetnymi tancerzami, potrafią czerpać radość z życia na każdym jego etapie. Tegoroczny bal przejdzie do historii jako bardzo udany.

Składamy serdeczne podziękowania DJ – owi Mariuszowi za wspaniałą oprawę muzyczną 

tego niezapomnianego spotkania.

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates