Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualnościWarsztaty międzypokoleniowe z przedszkolakami
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Wycieczka uczestników ŚDS do Wilanowa 02.02.2017 r.

W dniu 02.02.2017 r. uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy pojechali podziwiać wystawę plenerową przy pałacu w Wilanowie.

Na dobry początek uczestnicy rozgrzali się gorącą herbatą z cytryną i słodkościami w postaci rurek z kremem i gofrów w pobliskiej kawiarence. Pełni sił mogli rozpocząć wieczorny spacer po Wilanowie. Pięknie oświetloną aleją udali się do bramy głównej, za którą na Złotym Dziedzińcu, wzrok przyciągała królewska karoca z zaprzężonymi sześcioma końmi. Naturalnych rozmiarów karoca i konie błyszczały złotymi światłami, a możliwość wejścia do środka królewskiego powozu była dodatkową atrakcją.

 Następni uczestnicy udali się do Ogrodu Wyobraźni, gdzie obejrzeli pokaz świateł do podkładu muzycznego trzech utworów:  „Walc kwiatów” z „Dziadka do orzechów” Piotra Czajkowskiego, „Masquerade Waltz” Arama Chaczaturiana oraz „Poranek” Edwarda Griega. Wspaniałe wrażenie zrobiła synchronizacja muzyki z rozświetlajacymi się w różnych częściach ekspozycji figurami. Muzyka klasyczna wprawiła w ruch nie tylko cały ogród królewski, ale także zwiedzających.

Po zakończeniu pokazu uczestnicy przeszli do Magicznego Ogrodu Króla, gdzie przechadzali się pomiędzy olbrzymimi kwiatami i owadami. Niesamowite wrażenie zrobiły na wszystkich rozświetlone mlecze, gigantyczna biedronka oraz kolorowe motyle, przy których można było zrobić pamiątkowe zdjęcia.

Pełna zachwytu i entuzjazmu nasza grupa udała się w drogę powrotną do domów. W wypowiedziach uczestników słychać było niedosyt wrażeń i chęć ponownego odwiedzenia wystawy.

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates