Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualnościKonkurs kapeluszy
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

"Złoty Sylwester" w Dziennym Domu Pomocy Społecznej na Ursynowie

W piątek, 30 grudnia 2016 roku, w Dziennym Domu Pomocy Społecznej przy ul. J. Cybisa 7, odbył się Bal Sylwestrowy. Uczestnicy Dziennego Domu w złotych, sylwestrowych kreacjach pojawili się na parkiecie: panie w różnych odcieniach złota, panowie w złotych kapeluszach. Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej- Pan Marek Pawlęga złożył seniorom noworoczne życzenia:  lepszego 2017 Nowego Roku, realizacji marzeń i planów, a przede wszystkim aby nie zabrakło zdrowia. Uczestnicy Domu wzajemnie życzyli sobie pogody ducha, wytrwałości i determinacji przy realizacji nowych wyzwań. 

Po uroczystym powitaniu Nowego Roku, życzeniach noworocznych, przyszedł czas na sylwestrową zabawę, podczas której królowały przeboje lat 60 i 70. 

Zapraszamy do obejrzenia galerii sylwestrowych zdjęć.

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates