Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualnościSeniorada 2018
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Spotkanie Wigilijne w Środowiskowym Domu Samopomocy 2016 r.

W dniu 16.12.2016 w Środowiskowym Domu Samopomocy przy ul. Pachnącej 95 odbyło się spotkanie Wigilijne. Gośćmi spotkania byli Uczestnicy Domu oraz zaproszeni goście - Burmistrz Ursynowa Pan Robert Kempa, Zastępca Burmistrza  Pan Wojciech Matyjasiak, Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów Pan Marek Pawlęga wraz z Zastępcą Panią Stefanią Wódką, Głównym Księgowym Panią Elżbietą Szych  oraz kadrą kierowniczą Ośrodka.

Spotkanie rozpoczęło się powitaniem przez Kierownika Środowiskowego Domu Samopomocy Panią Iwonę Tomaszewską. Następnie głos zabrali Pan Robert Kempa,  Pan Wojciech Matyjasiak oraz Pan Marek Pawlęga składając wszystkim obecnym życzenia świąteczne. Na koniec części oficjalnej uczestnicy spotkania podzielili się tradycyjnie opłatkiem.

Dalszą część uroczystości  uświetnił solowy występ  uczestniczki, która zaśpiewała obecnym kolędę pt. „Cicha Noc” w języku francuskim.

Na wigilijnym stole, jak co roku roku, znalazły się tradycyjne potrawy: barszcz z pasztecikami, pierogi, kapusta z grzybami, śledzie, ryba po grecku, świąteczne  ciasta, owoce oraz kompot z suszu.

W trakcie spotkania uczestników odwiedzili kolędnicy.  Kapela Pauli Klinaszewskiej grała i śpiewała popularne i te mnie  znane kolędy i pastorałki. Kolędnicy wprowadzili nastrój radości i zaangażowali gości do wspólnego śpiewania. 

Na zakończenie wspólnej Wigilii goście i uczestnicy zostali obdarowani gwiazdkowymi prezentami. 

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates