Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualności
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

30.11.2016 r. Andrzejki w Dziennym Domu Pomocy Społecznej na Ursynowie

W środę 30 listopada 2016 r. w ramach projektu: „Z pamiętnika Babci, Dziadka” realizowanego w Dziennym Domu Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów z okazji Andrzejek odbył się koncert muzyczny w wykonaniu Pana Wiesława Kowalskiego. Pan Wiesław Kowalski porwał widownię do wspólnego śpiewu. Uczestnicy tego wydarzenia nie kryli wzruszenia, słuchając i śpiewając największe polskie przeboje m.in. Umówiłem się z nią na dziewiątą, Żółte kalendarze, Parostatek, czy Za młodzi, za starzy.

Po wspaniałym, radującym serce koncercie, uczestnicy DDPS zgodnie z tradycją andrzejkową wzięli udział we wróżbach przepowiadających przyszłość.

Składamy serdeczne podziękowania Panu Wiesławowi Kowalskiemu za wspaniały występ, który uświetnił obchody Andrzejkowe w naszym Domu. 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates