Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualnościSeniorada 2018
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Warsztaty dotyczące efektywności osobistej

Warsztaty dotyczące efektywności osobistej

W ramach realizacji projektu dla młodzieży „Aktywny rozwój VII”, w dniu 30 października 2016 r. odbyły się warsztaty dotyczące efektywności osobistej. Zajęcia były przeprowadzone w formie ćwiczeń i miały na celu lepsze poznawanie siebie. Młodzież miała okazję przeanalizować co jest dla niej ważne i uszeregować swój system wartości. Ponadto istotnym elementem w analizie systemu wartości była umiejętność rozpoznawania własnych negatywnych emocji, które mają duży wpływ na codzienne funkcjonowanie.

 Planetarium w Centrum Nauki Kopernik

Po zajęciach młodzież pojechała do Planetarium na film pt: "Na skrzydłach marzeń.",  laureata wielu festiwali filmowych na świecie. Jest to piękny film w animacji o odwiecznej potrzebie latania i spełniania marzeń. Fabuła pokazała historię fascynacji lataniem od projektów Leonadra da Vinci, poprzez budowę pierwszych samolotów, aż  po eksplorację przestrzeni kosmicznej. Niewątpliwie wartością edukacyjną była sama realizacja polskiego filmu w technologii fulldome, dzięki czemu obraz można oglądać na sferycznym ekranie, otaczającym widownię z każdej strony. Film w całości został zrealizowany w studio filmowym Niebo Kopernika. W najbliższym czasie będą realizowane zajęcia Savoir vivre'u przy stole wraz z wyjściem do restauracji.  Jednocześnie stopniowo kończą się indywidualne kursy i szkolenia zawodowe.

Projekt jest realizowany od 1 marca do 30 grudnia 2016 r. 

Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z pracownikami Zespół Rozwoju Zawodowego, tel.  22 545 91 70, kom. 500 833 146, od poniedziałku do piątku w godz. 8 – 16.

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates