Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualnościSeniorada 2018
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Impreza integracyjna w ramach programu "Wolontariat w Ośrodku Pomocy Społecznej"

W ramach programu „Wolontariat w Ośrodku Pomocy Społecznej” w sobotę 8 października br. zorganizowana została impreza integracyjna dla działających w ramach struktury Ośrodka wolontariuszy. 

Spotkanie miało charakter otwarty – wolontariusze zostali zachęceni do przyprowadzenia bliskich im osób: rodziny, przyjaciół, dzięki czemu spotkaniu towarzyszyła miła, rodzinna atmosfera. Wolontariusze  wyrażali przekonanie, że pomimo braku gratyfikacji finansowej udział w wolontariacie przynosi im wiele radości i daje poczucia spełnienia. 

 

Obecni zadeklarowali chęć zaangażowania się w realizację innych projektów wolontariackich oraz przedstawili własne pomysły wspólnego działania na rzecz społeczności lokalnych.

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates