Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualności
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

14.10.2016 r. Święto Edukacji Narodowej w Dziennym Domu Pomocy Społecznej na Ursynowie

W piątek 14 października 2016 r. w ramach projektu: „Z pamiętnika Babci, Dziadka” realizowanego w Dziennym Domu Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów z okazji Dnia Edukacji Narodowej, uczestnicy napisali Test wiedzy z historii. Tego dnia 20. uczestników Dziennego Domu, wystylizowanych na uczniów, znów zasiedło w szkolnych ławkach i punktualnie o godzinie 11.00 przystąpiło do testu. Składał się on z siedemnastu  pytań i dotyczył wiedzy z zakresu  historii Polski. Uczestnicy z dużym zaangażowaniem odpowiadali na pytania a potem z niecierpliwością oczekiwali na ogłoszenie wyników.   

 

Pani Irena Wuttke – Miszczak  i Pan Edward Gałaj zdobyli pierwsze miejsce. Miejsce drugie zajęły Panie: Krystyna Molasy, Jadwiga Borkowska, Maria Pankonin, Władysława Kozera oraz Panowie Krzysztof Kisieliński, Tadeusz Żuczek, Henryk Rosiński i Franciszek Brzozowski. Trzecie miejsce zajęła Pani Genowefa Orzechowska oraz Pan Jerzy Lichański. 

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za stworzenie wspaniałej atmosfery i czynny udział w zajęciach w ramach obchodu Dnia Edukacji Narodowej. 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates