Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualnościPrezentacja działalności Środowiskowego Domu Samopomocy na XXVII Sesji Rady Dzielnicy
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Warsztaty dotyczące wolontariatu

W ramach realizacji projektu dla młodzieży „Aktywny rozwój VII”, w dniu 17 września 2016 r. odbyły się warsztaty dotyczące wolontariatu. Młodzież wzięła udział w zajęciach z zakresu działań wolontariackich mających na celu uwrażliwienie ich na sprawy społeczne oraz pokazanie korzyści płynących z takich działań. Warsztaty umożliwiły młodzieży odkrywanie własnego potencjału i uświadomienie sobie własnych umiejętności, które mogą już teraz zacząć wykorzystać w konstruktywny sposób. Każdy może znaleźć taki obszar wolontariatu, który jednocześnie mogły ich samych fascynować i przynosić społeczne korzyści.

Po zajęciach młodzież pojechała na tor kartingowy. Jazda na gokartach to dobra zabawa sprzyjająca zdrowej rywalizacji. Kluczowym jednak elementem w tym sporcie jest kwestia bezpieczeństwa. Młodzież poznaje zasady poruszania się na torze i skutki, jeśli się je ignoruje. 

Teatr Buffo

W dniu 27.09.2016 zorganizowano wyjście do teatru Buffo na spektakl pt:" Romeo i Julia". Widowisko teatralne bardzo przypadło do gustu młodzieży. Jednym z założeń projektu było rozbudzanie chęci uczestniczenia w wydarzeniach kulturalnych i pokazanie, że sztuka teatralna  może być ciekawa i zabawna.

W najbliższym czasie będzie realizowany wyjazd survivalowy. Jednocześnie kontynuowane są kursy i szkolenia zawodowe. Projekt jest realizowany od 1 marca do 30 grudnia 2016 r. 

Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z pracownikami Zespół Rozwoju Zawodowego, tel.  22 545 91 70, kom. 500 833 146, od poniedziałku do piątku w godz. 8 – 16.

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates