Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualnościPrezentacja działalności Środowiskowego Domu Samopomocy na XXVII Sesji Rady Dzielnicy
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Prezentacja działalności Środowiskowego Domu Samopomocy na XXVII Sesji Rady Dzielnicy

Na zaproszenie Pani Teresy Jurczyńskiej – Owczarek, Przewodniczącej Rady Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w dniu 20.09.2016 r. na XXVII Sesji Rady Dzielnicy, kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy – Pani Iwona Tomaszewska oraz psycholog – Pani Marianna Karczmarczyk przedstawiły radnym specyfikę Domu działającego w strukturach Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów, mieszczącego się przy ul. Pachnącej 95.

 

W trakcie gdy Pani Iwona Tomaszewska przedstawiała działalność Środowiskowego Domu Samopomocy, w tym cele i program placówki oraz rodzaje świadczonych usług, realizowane projekty i osiągnięcia, na dużym ekranie w formie prezentacji multimedialnej radni mogli zapoznać się najciekawszymi wydarzeniami z 10-letniego funkcjonowania Domu. 

Następnie Pani Marianna Karczmarczyk zapoznała zebranych z charakterystyką głównych jednostek chorobowych występujących u uczestników korzystających z usług Domu i przedstawiła zarys bloków zajęć terapeutycznych jakimi objęci są beneficjenci.

Podsumowaniem prezentacji placówki był występ Pana Andrzeja - uczestnika ŚDS, który zaśpiewał i zagrał na gitarze piosenkę własnego autorstwa.

Uzupełnieniem prezentacji była też mini wystawa prac wykonanych przez uczestników podczas zajęć w placówce. Cieszyła się dużym zainteresowaniem licznie odwiedzających ją radnych Rady i członków Zarządu Dzielnicy Ursynów. Dziękujemy Pani Przewodniczącej za możliwość prezentacji Środowiskowego Domu Samopomocy szerszej publiczności, a Panu Sławomirowi Zabawskiemu za pomoc przed i podczas Sesji.

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates