Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualnościPrezentacja działalności Środowiskowego Domu Samopomocy na XXVII Sesji Rady Dzielnicy
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

XII Rajd Pieszy i Rowerowy szlakami Puszczy Kampinoskiej

W dniu 24.08.2016 r. uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy pojechali do Łubca na XII Rajd Pieszy i Rowerowy szlakami Puszczy Kampinoskiej. W tym roku wzięli w nim udział uczestnicy z 25 placówek województwa mazowieckiego – ŚDS-ów, warsztatów terapii zajęciowej, DPS-ów oraz ośrodków rehabilitacyjnych.

 

Po przyjeździe na miejsce, powitaniu i rejestracji, uczestnicy wyruszyli w trasę o dystansie 8 km. Każdy był zaopatrzony  w suchy prowiant i napoje. Rajd prowadzony był przez koordynatora przy wsparciu pracowników Kampinoskiego Parku Narodowego oraz wolontariuszy. Po trzech godzinach marszu, trochę zmęczeni, ale pełni wrażeń uczestnicy w komplecie powrócili do ŚDS-u gospodarzy. Tu czekał na nich tradycyjny myśliwski poczęstunek – bigos z kiełbasą, a na deser ciasta domowego wypieku, owoce oraz lody. Po obiedzie organizatorzy podsumowali wyniki rajdu i wręczyli jego uczestnikom dyplomy, nagrody oraz drobne upominki i słodycze.

Następnie rozpoczęła się część artystyczna imprezy. Uczestnicy ŚDS w Łubcu przygotowali inscenizację przedstawienia „Skrzypek na dachu”, do której sami wykonali kostiumy oraz dekorację. Następnie uczestnicy mieli okazję wziąć udział w loterii fantowej z nagrodami, strzelaniu do celu oraz przejażdżce wierzchem na koniu na padoku.Ten pełen atrakcji wyjazd zakończył się zabawą integracyjną przy muzyce na żywo – wykonywanej przez gospodarzy imprezy.

Pod wieczór, zmęczeni ale też bardzo zadowoleni z przeżytych chwil i spotkania z przyjaciółmi wszyscy powrócili do swoich domów.

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates