Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualnościPrezentacja działalności Środowiskowego Domu Samopomocy na XXVII Sesji Rady Dzielnicy
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

01.08.2016 r. Drugi turnus aktywnego wypoczynku seniorów w ramach projektu: ''Lato w ogrodzie – 2016 r.

W poniedziałek, 01 sierpnia br., w Dziennym Domu Pomocy Społecznej przy ul. J. Cybisa 7, rozpoczął się drugi turnus projektu „Lato w ogrodzie - 2016 r.''.

Uczestnicy projektu wzięli udział w kabaretowym, inauguracyjnym spektaklu zatytułowanym - „Zdrówko'' oraz poetyckim spotkaniu poświęconym obchodom 72. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

W dniu 03 sierpnia udali się na wycieczkę do Uniejowa, aby skorzystać z dobrodziejstw wód termalnych. Zorganizowane zostało również wyjście do Muzeum Narodowego na wystawę pn. „Brescia. Renesans na północy Włoch''.

W ramach projektu uczestnicy wzięli również udział w koncercie muzyki biesiadnej pt. „Piosenka jest dobra na wszystko'' w wykonaniu Pani Marty Kuszakiewicz, w spektaklu kabaretowym pn. „Uśmiech jest dobry na wszystko'', spotkaniu z dietetykiem, psychologiem, a także kursie tańca towarzyskiego z Panem Krzysztofem Sułowskim oraz spotkaniu z dyplomatą - Panem Lechem Miodkiem.

Ponadto w czasie pierwszego tygodnia turnusu seniorzy korzystali z profesjonalnego masażu leczniczo-relaksacyjnego, wyjść do groty solnej, gimnastyki relaksacyjnej w plenerze.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ….

 

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates