Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualnościPrezentacja działalności Środowiskowego Domu Samopomocy na XXVII Sesji Rady Dzielnicy
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Spotkanie z wolontariuszami

W dniu 27.07.016 r. w godzinach popołudniowych odbyło się drugie spotkanie z wolontariuszami w ramach projektu „Wolontariat 2016 r.” Pomimo pochmurnej pogody wolontariusze dopisali. Współprowadzącym spotkanie był psycholog Magdalena Kozłowska z Zespołu  Rozwoju Zawodowego. Wspólnie z koordynatorem wolontariatu zostały przeprowadzone warsztaty z motywacji i asertywności. Uczestnicy otrzymali praktyczne informacje jak motywować do działania zarówno siebie jak  i swoich podopiecznych wykorzystując przy tym zasady asertywności. Spotkanie umożliwiło uczestnikom również możliwość wzajemnego poznania się, miłego spędzenia czasu w swoim gronie oraz przedyskutowania sposobów radzenia sobie z wyzwaniami, które pojawiając się podczas pełnienia wolontariatu.

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates