Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualnościPrezentacja działalności Środowiskowego Domu Samopomocy na XXVII Sesji Rady Dzielnicy
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w Ogrodzie Botanicznym Polskiej Akademii Nauk

W piątek 22 lipca uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy korzystając z ładnej pogody wybrali się na wycieczkę do Ogrodu Botanicznego -Centrum Zachowania Różnorodności Biologicznej w Powsinie. Placówka powstała w 1974 r. zajmuje obecnie 40 ha z czego 30 ha udostępniono zwiedzającym. To jedyna okazja, aby podziwiać blisko 9500 gatunków roślin usytuowanych w czterech działach: Flora Polska, Alboretum, Rośliny użytkowe i ozdobne oraz szklarnie. W ogrodzie  zgromadzono wspaniałe okazy roślin subtropikalnych i tropikalnych, a także kolekcję roślin cytrusowych i innych  użytkowych ze strefy równikowej. Po spacerze  alejkami wśród przepięknych roślin i zapachu egzotycznego lata przyszedł czas wizyty w galerii „Fangorówka”. Zwiedzający uczestnicy  mieli możliwość obejrzenia prac zwycięzców i laureatów VIII Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego „Ogrody Świata” oraz wystawy malarstwa M. Kałdowskiego pt. „Ogrody bez granic”. 

Następnym etapem było zwiedzanie ogrodu różanego, a potem relaks wśród pięknie pachnących kwiatów. Na koniec tej wyprawy, w cieniu starych drzew , znalazł się czas na posiłek przed powrotem do Warszawy.

Uczestnicy byli bardzo zadowoleni z tej wycieczki. Dzielili się wrażeniami mówiąc, że chętnie wrócą do ogrodu jesienią, gdy zieleń drzew i krzewów zmieni barwę na złotą a wokół snuć się będzie babie lato.

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates