Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualnościPrezentacja działalności Środowiskowego Domu Samopomocy na XXVII Sesji Rady Dzielnicy
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Wycieczka uczestników projektu „Lato w ogrodzie 2016”do Uniejowa

W dniu 20 lipca 2016 roku, w ramach projektu: „Lato w ogrodzie 2016 r.”, realizowanego w Dziennym Domu Pomocy Społecznej, seniorzy udali się na wycieczkę do Uniejowa. W kompleksie termalno – basenowym uczestnicy projektu skorzystali z gorących kąpieli w leczniczych solankach termalnych położonych u podnóża XIV – wiecznego Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich. Tego dnia pogoda dopisała i seniorzy skorzystali z odkrytych basenów, biczy wodnych, gorących solanek i zjeżdżalni. Wszyscy uczestnicy wycieczki, zrelaksowani po chwilach spędzonych w nieckach basenowych, udali się na smaczny obiad. W drodze powrotnej uczestnikom dopisywał dobry humor i wspaniałe samopoczucie po  leczniczych kąpielach. Była to niezapomniana podróż po zdrowie.

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates