Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualnościPrezentacja działalności Środowiskowego Domu Samopomocy na XXVII Sesji Rady Dzielnicy
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

LATO W OGRODZIE

W poniedziałek, 18 lipca br., w Dziennym Domu Pomocy Społecznej przy ul. J. Cybisa 7, odbyła się uroczysta inauguracja projektu: ”Lato w ogrodzie - 2016 r.''.

Projekt powstał z myślą o aktywnym wypoczynku dla ursynowskich seniorów, w tym  uczestników Dziennego Domu Pomocy Społecznej, którzy w okresie wakacyjnym, z różnych powodów, pozostają w mieście. Seniorzy mają możliwość skorzystania z zajęć na świeżym powietrzu, na terenie ogrodu, pod namiotami, wśród zieleni, w miłym towarzystwie. W ramach projektu uczestnicy biorą udział w koncertach muzycznych, spotkaniach edukacyjnych, wycieczkach krajoznawczych, zajęciach gimnastycznych, kursie tańca towarzyskiego, spotkaniach poetyckich, masażach leczniczo-relaksacyjnych.

 

Uroczystość inauguracyjną uświetnił występ zespołu - ”Mariachi Los Amigos'', który zaprezentował muzykę  latynoską oraz meksykańską Mariachi. Uczestników projektu porwały rytmy salsy, cha-chy i wielu innych rodzajów muzyki granej w Meksyku. Gorąca muzyka, oryginalne stroje Mariachi oraz żywiołowość muzyków wprowadziła seniorów w nastrój typowo letni.

Seniorzy, już pierwszego dnia, aktywnie uczestniczyli w grach planszowych w ogrodzie, gimnastyce relaksacyjnej, a w godzinach popołudniowych DJ Mariusz zaprosił wszystkich na zabawę taneczną w rytmach disco polo. Nieoceniona była pomoc wolontariuszy, którzy towarzyszyli seniorom w rozgrywkach plenerowych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ….

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates