Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualnościPrezentacja działalności Środowiskowego Domu Samopomocy na XXVII Sesji Rady Dzielnicy
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Powitanie lata 2016 w Dziennym Domu Pomocy Społecznej na Ursynowie

W ramach projektu „ Z pamiętnika Babci, Dziadka”, w czwartek 23 czerwca br. uczestnicy Dziennego Domu Pomocy Społecznej, wzięli udział w spotkaniu pn: „ Powitanie lata”. Z tej okazji w DDPS odbył   się   koncert muzyczny, zespołu wokalnego Retro. ArtBem, przy akompaniamencie akordeonu w wykonaniu Pani Krystyny Kowalskiej-Wojuckiej oraz słodki poczęstunek. Chórzyści   swoim   występem   oczarowali   widownię,   która   nie   kryła wzruszenia i  uczestniczyła  we  wspaniałym  wykonaniu  utworów m.in. Edith Piaf – Padam, padam, Czy Pani mieszka sama ? – Olgierda Buczka, czy Kocha się raz – z repertuaru Ireny Jarockiej. 

Składamy   serdeczne   podziękowanie  zespołowi wokalnemu Retro. ArtBem za wspaniały występ i wspólną zabawę, które uświetniły obchody Powitania lata.

 

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

Free business joomla templates