Szukaj na stronie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

ul. Jana Cybisa 7
02-784 Warszawa
Tel.: (22) 5441200
Faks: (22) 5441201
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 951-12-04-085
REGON: 010847964

HomeAktualności
Wiadomość
  • Dyrektywa e-Prywatności Parlamentu Europejskiego

    Ta strona internetowa używa ciasteczek do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami serwisu.Używając naszej strony pozwalasz na zapisywanie tego typu informacji na swoim komputerze.

    Zobacz, dyrektywę parlamentu Europejskiego odnośnie e-Prywatności

    You have declined cookies. This decision can be reversed.

Aktualności/Wydarzenia

Ursynowski bal seniora

 

W ramach Tygodnia Seniora na Ursynowie, w sobotę 23 listopada uczestnicy Dziennego Domu wzięli udział w IV Balu dla Seniorów zorganizowanym przez Fundację "Kluboteka Dojrzałego Człowieka" oraz Urząd Dzielnicy Ursynów. Tegoroczny bal przebiegał w magicznej atmosferze minionych epok historycznych. Można było podziwiać wykwintne i eleganckie stroje, różnorodną muzykę, a także niesamowitą energię, uśmiechy na twarzach i błysk w oczach uczestników balu. Seniorzy po raz kolejny pokazali, że energicznym i radosnym człowiekiem można być w każdym wieku!

Czytaj więcej: Ursynowski bal seniora

"Od świadczenia do pracy socjalnej" - aktualizacja listopad

Za nami prawie już dwa miesiące pracy w nowej strukturze organizacyjnej. Na bieżąco współpracujemy z ekspertem oraz omawiamy poszczególne elementy procesu zachodzącego w Ośrodku. 

Do zespołu pracowników Ośrodka dołączył drugi pracownik socjalny w Zespole ds. pierwszego kontaktu, mediator, prawnik oraz drugi psycholog w Zespole ds. usług.

W najbliższym czasie odbędzie się dwudniowe szkolenie dla pracowników, doskonalące umiejętności pracy z klientem Ośrodka.  

Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem dodatkowych informacji na temat projektu zapraszamy do Biura Projektu w Ośrodku Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy przy ul. J. Cybisa 6 lub kontakt telefoniczny: 22 545 91 70, 518 729 586. 

Ważna informacja!

WAŻNA INFORMACJA !

 

Z przykrością informujemy, że w dniach 29.11.2019 r. i 24.12.2019 r. Ośrodek Pomocy  Społecznej Dzielnicy Ursynów nie będzie dostępny dla interesantów.

Wszystkie osoby zapraszamy w tygodniu od 8⁰⁰ do16⁰⁰

oraz dodatkowo w dniu 7.12.2019 r. (sobota).

Październik w Środowiskowym Domu Samopomocy

 

 

Październik w Środowiskowym Domu Samopomocy na Ursynowie przy ul. Pachnącej 95 upłynął bardzo pracowicie i kreatywnie. Przyzwyczajeni do nieustannego tworzenia – uczestnicy oddawali się pasji dekoratorstwa i rękodzieła artystycznego. W tym miesiącu skupiono się głównie na corocznym Turnieju Scrabble.

Czytaj więcej: Październik w Środowiskowym Domu Samopomocy

Odzyskanie niepodległości na Ursynowie w Dziennym Domu

 

We wtorek 12 listopada 2019 r. w Dziennym Domu Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów, z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, odbyła się uroczysta akademia, w której uczestniczyły również dzieci z Przedszkola nr 55, przy ul. J. Cybisa 1. 

Czytaj więcej: Odzyskanie niepodległości na Ursynowie w Dziennym Domu

Więcej artykułów…

Strona 1 z 87

Nasz profil na:

BIP

PO PŻ 2014-2020

/OPS-Ursynow/skrytka

Projekty:

 
 

 

 

Free business joomla templates